Date: 2010-12-13 09:39 am (UTC)
From: [identity profile] moontessa.livejournal.com
Щось наш Кіт трохи чорнобильський, судячи з кольору хутра))

Date: 2010-12-13 11:15 am (UTC)
From: [identity profile] haidamaka14.livejournal.com
гарно придумано)

Date: 2010-12-13 02:57 pm (UTC)
From: [identity profile] vyrij.livejournal.com
А тепер хай виступить Тьома і скаже, що на цьому зображенні Україна принижує Польшу, оскільки український кіт виписує пєндєля польському. )))

Шановний viter_z_bayraku!

Date: 2010-12-19 09:24 pm (UTC)
From: (Anonymous)
Коти чудові! Незрівнянно кращі за офіційно затверджені талісмани. Шкода що Кость Лавро не переміг у конкурсі (якщо він взагалі брав у ньому участь). Але зазирнув я до Вас сюди ось з якого приводу. Змушений звернутися до Вас з питанням, відповідь на яке я не в змозі знайти кілька років. Наприкінці минулого сторіччя у випуску телевізійних новин на каналі «1+1» повідомлялося, що один з громадян України винайшов нові цифри. Малася на увазі нова система позначення чисел на письмі. Якщо я не помиляюся, за допомогою цієї системи, варіюючи взаємне розташування чотирьох символів, можна відобразити будь-яке число. Згадувалося, що якась міжнародна комісія (здається при ЮНЕСКО, але я не певен) надала цьому винаходу статус «Винахід тисячоріччя». Йшлося також про те, що в одному з міст України, один з чотирьох циферблатів курантів ратуші у ході ремонту буде проградуйований (якщо так можна висловитися про годинник) саме у цих цифрах. Відтоді ані мені, ані моїм знайомим не вдалося, нажаль, знайти жодних відомостей про цю подію. Пошуки в Інтернеті та звернення на телевізійні канали ніяких наслідків не дали. За порадою одного з авторів ЖЖ наприкінці листопада я звернувся до Міністерства освіти та науки України. Наслідків – нуль. Тепер вся моя надія лише на людей, які люблять Україну та цікавляться досягненнями українців у різних галузях. Повірте, що не вичерпавши решти можливостей, я не став би турбувати приватних осіб. Дуже прошу, підкажіть будь ласка, чи відомо Вам щось про це? Чи знаєте Ви, де можна знайти інформацію про українські цифри, та побачити їх?
З повагою, Віктор.

Re: Шановний viter_z_bayraku!

Date: 2010-12-19 10:20 pm (UTC)
From: [identity profile] viter-z-bayraku.livejournal.com
Не чув. Спробував пошукати в google але поки що це не дало результатів. Як знайдете - дайте знати )

Re: Шановний viter_z_bayraku!

Date: 2010-12-20 12:02 pm (UTC)
From: (Anonymous)
Я не лише гуглів. Ми із моїми друзями зверталися на сайти новин різних телеканалів. Писали на електронну скриньку програми «Світлі новини з Оленою Фроляк». Писали паперового листа Оксані Марченко на шоу «Імена». Підіймали це питання на сайтах, які позиціонували себе як «Сайт підтримки всього українського». Вже не транслюють ці програми і не функціонують ті сайти. Як я вже писав, майже місяць тому запитав про це Міністерство освіти та науки України. Тепер турбую приватних осіб, таких як Ви, шановний viter_z_bayraku. Подія ж неабияка! Це ж не просто новий дизайн символів, а принципово нова система. Це незрівнянно крутіше за власний алфавіт. Цим не можуть похизуватися ані британці, ані французи. У німців, у американців також немає своїх цифр. Я теж легко міг проґавити той випуск новин і зараз не знав би про це. Може так було б навіть краще для мене. Спокійніше. Якби я це бачив один, зараз сумнівався би: а чи не наснилося? Але нас було четверо. Якби це сталося близько у часі до 1-го квітня було би простіше. Але була середина грудня, як оце зараз. Неймовірно жалкую, що не запам’ятав ані прізвища автора, ані міста, де він живе. Один мій приятель, що саме тоді розпочинав тюнингувати ЗАЗ-965, вже мріяв використати електронний спідометр з такими цифрами. Не склалося. Не знаю, де ще шукати. Навіть Вассерману писав у його блог. Але при такому, як у нього, ставленні до України та всього українського - результат неважко було передбачити. Дуже я вже сумніваюся щодо успіху пошуків. Але якщо раптом пощастить – неодмінно поділюся інформацією із Вами.
З повагою, Віктор.

Profile

viterzbayraku: (Default)
viterzbayraku

August 2012

S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 08:34 pm
Powered by Dreamwidth Studios